Üyelik İşlemleri

 • Üye olmak zorunlu mu ?

  Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız zorunlu değildir. Siparişlerinizi ve ödemeyi üye olmadan da yapabilirsiniz. Sitemize üye olmanız durumunda her sipariş için Adres ve fatura bilgisi girmeniz gerekmeyecektir ve ayrıca sipariş takibini, Fatura takibi işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

 • Üye olmak zorunlu mu ?

  Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız zorunlu değildir. Siparişlerinizi ve ödemeyi üye olmadan da yapabilirsiniz. Sitemize üye olmanız durumunda her sipariş için Adres ve fatura bilgisi girmeniz gerekmeyecektir ve ayrıca sipariş takibini, Fatura takibi ve iptal iade işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

 • Üye olmak ne gibi avantajlar sağlar?

  Sitemize üye olarak, her alışveriş yapmak istediğinizde bilgilerinizi tekrar girmek zorunda kalmazsınız ve duyurularımızdan öncelikli olarak haberdar edilirsiniz.Tüm üyelerimize özel kampanya ve fırsatlardan yararlanma imkanıda mevcuttur.

 • Üyelik bilgilerini değiştirme / Hesap Silme

  Üye girişinizi yaptıktan sonra tepe bölümde yer alan "Hesap" bölümünden istediğiniz değişikliği yapabilir, yeni bilgilerinizi kaydedebilir ve mevcut bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

  Hesap silme işlemide aynı yerden yapılmaktadır; Dilerseniz canlı destekten veya Santral hattımızdan destek alabilirsiniz. Tamamlanmamış bir siparişiniz mevcut ise sipariş tamamlanana dek hesap silme işlemi ertelenmektedir.

 • Site üzerinde aradığım ürünü nasıl bulabilirim ?

  Sitemizde tüm sayfalarda tepe orta bölümde yer alan "Ürün Arama" bölümündeki boş kutucuğa arama yapmak istediğiniz ürünün adını/kodunu/modelini yazın. Siz giriş yaptıkça alt bölümde akıllı arama sistemi kritere uygun kayıtları listeleyecektir. İster bu listeden herhangi bir ürüne tıklayıp o ürünün açılmasını sağlayabilir, isterseniz "ara" butonunu tıklayarak arama bölümüne yazdığınız kıstasa göre ürün listelemesi yapabilirsiniz. Ayrıca ana sayfa sol bölümde yer alan kategorilerden de ürünlere ulaşabilirsiniz.

  Ürün ile ilgili kategoriden filtreleme yaparak da arama yapabilirsiniz.

Sipariş İşlemleri

 • Nasıl sipariş verebilirim ?

  Almak istediğiniz ürünü seçip, "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak sepetinize ekleyiniz. Sepetinizden "Satın Al" butonu ile sonraki aşama olan teslimat ve fatura bilgileri bölümüne geçiniz. Teslimat için tercih ettiğiniz kargo firmasını seçiniz. Daha sonra ödeme seçeneklerinizden tercih ettiğiniz ödeme şeklini seçiniz. Ödeme tutarı ve KDV (kapıda ödeme işlemlerinde; kargo firması ek olarak 12 TL talep etmektedir). İstenen bilgilerini girdikten sonra sözleşmeyi inceleyip onaylayın ve siparişi tamamlayınız. Şahıs adına kesilecek faturalarda ( gerçek kişiler ) TC kimlik numarası (29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete'de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007) bulunması zorunludur. Firma ( tüzel kişiler ) faturalarında vergi dairesi ve vergi numarası bulunması zorunludur. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; siparişi onayladığınız anda, bilgiler internet üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme mekanizmasına (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı takdirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-posta gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir bir kargo şirketi ile müşterinin seçtiği biri tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş takip modülüne yönlendirecektir. Sipariş numarası, ödeme ve sipariş takip aşaması için gereklidir..

 • Sipariş ve Kargo Takibi nasıl yaparım ?

  Üye girişinizi yaptıktan sonra site tepe bölümündeki "Kargo Takip" bölümünden siparişinizi takip edebilirsiniz. Hesabım-Siparişlerim; Siparişiniz ile ilgili tüm aşamalar bu bölüme yansıtılacaktır. Siparişler mesai saatleri içinde aynı anda kontrol edilmekte ve saat 18:00'ya kadar verilen siparişler işleme alınmaktadır. Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü; resmi tatillerde verilen siparişler, tatil sonrası ilk iş günü işleme alınmaktadır..

 • Teslimat Süresi

  Teslimat süresi, ürünler kargoya verildikten sonra 1-3 iş günüdür. Bu süreler genel teslimat süreleridir. Tarafımızdan kargoya teslim edilen siparişlerle ilgili olarak yaşanacak gecikmeler seçmiş olduğunuz kargo firmasının sorumluluğu altındadır. Teslimat süresi bulunduğunuz yere göre değişiklik gösterilebilmektedir.

 • Siparişimi nasıl iptal ederim ?

  Siparişinizi tamamladıktan sonra iptal etmek istemeniz durumunda; telefon, elektronik posta ya da sağ alt bölümde yer alan “Canlı Destek” bölümünden iptal talebinizi bize iletebilirsiniz. İptal talebinizi iletirken neden belirtmenizi rica ederiz ( yanlış ürün sipariş geçilmesi, ürün ya da ödeme tipi değişikliği vb. gibi). İptal talebiniz işleme alındıktan sonra, tarafımızdan iptal gerçekleştirilecektir. Yeni verdiğiniz siparişlerin iptal işlemini yapabilmeniz için kargoya verilmemiş olması gerekmektedir..

Ödeme İşlemleri

 • Kredi kartı güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

  Kredi kartı güvenliği öncelikle 3D Secure ( şifreli onay ) ile sağlanmaktadır. 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile bilgiler şifrelenerek bankanıza iletilmekte ve 3.şahısların erişimi engellenmektedir. Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kurum/kuruluş ya da 3.şahıs bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucu müşteriye bildirilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta ya da benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Firma yetkililerimiz dahil olmak üzere bilgilerinize erişilmesi mümkün değildir..

 • Sitenizin güvenliği hakkında nasıl bilgi edinebilirim ?

  Sitemizin sipariş sayfalarında haberleşme 256 bit SSL ( Secure Socket Layer ) güvenlik teknolojileri kullanılarak sağlanmaktadır. Bu sayede girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankanıza ulaşmaktadır. Bu sayfada adres çubuğunda https://... Şeklinde görünmektedir. Sitemizde bilgilerinizin güvenliğin sağlanması amacı ile 256 bit SSL koruma kullanılmaktadır. Ek olarak kurum ve kuruluşlar tarafından .com.tr uzantısı alınabilmektedir.